(212) 596 91 91 - (533) 508 06 34
İş Sağlığı ve Güvenliği Burada Başlar...

İşverenler; işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanını bünyelerinde istihdam edebilecekleri gibi, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) belgesi bulunan kuruluşlardan da hizmet alabileceklerdir.

ASLIHAN AYTEMÜR tarafından kurulan ASLIM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış ve iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen niteliklere sahip olduğundan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak faaliyet göstermeye hak kazanmıştır.

ASLIM ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

Sağlık alanındaki uzun yıllardır süregelen tecrübesi ve mobil sağlık alanındaki başarısı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesindeki İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü denetiminde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

ASLIM OSGB çatısı altında çalışan uzman kadromuz ve personelimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Amacımız öncelikle kurumsal olarak çalıştığımız tüm işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği kültürünü geliştirmek, gerek saha uygulamaları gerek yasal mevzuat kapsamında işletmelerin gerekliliklerini sağlamak için varız.

ASLIM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak sahip olduğumuz çalışma alanı, tecrübe ve deneyimlerimizle, İş Sağlığı ve Güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp, tehlikelere karşı önlemler alarak iş kazalarını en aza indirgemek hedefimizdir.

Bakanlığımızın bize verdiği yetkiyi kişi ve kurumlarımıza karşı aldığımız sorumluluğun belgesi olarak görmekteyiz.

ASLIM OSGB, uzman personel kadrosunu sürekli geliştiren, bulunduğu her bölgede iş sağlığı ve güvenliği alanında sektörün lideri olmayı hedefleyen kurumsal bir yapıdır.

Şirketinizin yükümlü olduğu hizmetlerin yerine getirilmesi için yasal yükümlülüklerini bilgilerinize sunarız.

‘İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BURADA BAŞLAR’

Saygılarımızla